נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

השכרת בובת ענק

השכרת בובת ענק

אם אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם לאירוע אטרקטיבי וססגוני אותו המשתתפים לא יוכלו לשכוח, אתם מוזמנים לשכור בובות ענק המותאמות לסוג האירוע המדובר.
בשנים האחרונות מגמת השכרת בובות ענק הולכת וגדלה וניתן לראות בובות אלו באירועים פרטיים, כמו למשל אירועי חתונה, אירועי בר מצווה, אירועי יום הולדות וכן במגוון פעילויות הקשורות אל עולם העסקים, כמו למשל אירועי קד"מ שונים של תערוכות, השקת מוצר ועוד.

בחירת החברה ממנה תשכירו בובת ענק

אם החלטתם כי גם אתם מעוניינים ללכוד את עינו של הקונה הפוטנציאלי או לגרום לחבריו של הבן שלכם לזכור את אירוע בר המצווה או יום ההולדת שלו שנים רבות, הגיע הזמן לאתר חברה אמינה, מקצועית ובעלת וותק המספקת שירות השכרת בובות ענק.
נכון להיום האפשרויות שלכם אינם מוגבלות, שכן אתם יכולים לשכור בובת ענק מתוך קטלוג קיים של בובות או להזמין בובת ענק בהתאם לצרכים שלכם בהתאמה אישית.
הצעד הראשון אותו יש לבצע הוא לוודא כי אתם שוכרים את הבובה מחברה אמינה אשר מעסיקה צוות מקצועי בעל ידע רב בכל הקשור אל ייצור ותפעול של בובות ענק למגוון אירועים.
חברת מימד נוסף מתאימה לפרופיל זה ואף תשמח לספק לכם שירותי ייעוץ באשר לבחירה הנכונה באותה בובה אשר תשתמש אתכם באירוע בצורה הטובה ביותר ותביא אתכם למקסם את התוצאות או המטרות שלכם בהזמנתה.

חברת מימד עוסקת בתחום ייצור בובות ענק מעל לעשור ומשרתת לא רק את השוק הישראלי אלא גם את השוק הבינלאומי. החברה משכירה ומוכרת בובות ענק הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי תוך שימת דגש מוקפדת לאיכות החומרים מהם עשויות הבובות והתאמתן של הבובות לאירוע ולמזג האוויר באותה תקופה של האירוע אותו אתם עורכים.

התקציב שלכם הוא התקציב שלנו

אם יש לכם תקציב מוגבל ואתם מודאגים מכך שלא תוכלו ליהנות מהתוצאה האפקטיבית של בובת ענק, בוודאי תשמחו לשמוע כי מימד נוסף מציעה לכם בובות ענק למכירה וכן בובות ענק להשכרה בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. נציג החברה שלנו יישב אתכם עד אשר נגיע יחדיו לאותה בובת ענק אשר תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר במסגרת התקציב אשר ברשותכם.
היצע הבובות להשכרה הינו גדול וישנם סוגים שונים של בובות כאשר כל אחת מהן מיועדת למטרה שונה.
לכל בובה היתרון שלה והחיסרון שלה ואנו נשמח לספק לכם את המידע הרלוונטי בשקיפות מלאה וזאת על מנת שהאירוע שלכם יהיה מוצלח.