נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

קידום מכירות בעזרת עמדות מתנפחות

קידום מכירות בעזרת עמדות מתנפחות

מי שמכונה 'נביא התקשורת', מרשל מקלוהן, שהיה פרופסור לאנגלית ועמד בראש המרכז לתרבות ולטכנולוגיה באוניברסיטת טורונטו, קנדה, היה האיש שטבע את הביטוי "המדיום הוא המסר". מי שעוסקים בשיווק, בפרסום ובקידום מכירות, יודעים עד כמה חשובה הנראוּת, הנוכחות, הבולטוּת. כאשר מדובר בקידום מכירות - כל אמצעי מקדש את המטרה. עמדות מתנפחות לא רק מקדשות אלא בעיקר מחדשות את האמצעי בדרך להשגת המטרה.


עמדות מתנפחות לוכדות את העין, בעיקר כאשר הן עשויות בצורות שונות, בצבעים בולטים נושאים לוגואים ואיורים שונים, כיתוב מעניין, הנעה לפעולה. עמדות מתנפחות מציעות חוויה נעימה, קלילה, גם כאשר הן משמשות פלטפורמה להצגת תוכן רציני.
עמדות מתנפחות הן גימיק שיווקי אטרקטיבי, אפקטיבי ודקורטיבי. היותן תלת ממדיות מאפשרת בניית מתחמים בתוך כנסים, תערוכות, ירידים ועוד. ניתן לעצב שער כניסה בעזרת מתנפחים, ליצור נקודת מכירה, להעשיר את המתחם בבובות רוקדות, ובנוסף - ניתן ליצור הפעלות משעשעות לילדים ולמבוגרים.
קידום מכירות בעזרת עמדות מתנפחות מוכח זה מכבר כאמצעי שיווקי יעיל. העלות שווה לכל כיס והתועלת – רבים יעידו על כך - רבה וגדולה. 
העין נמשכת באופן טבעי אל תנועה, אל זרימה, אל דינמיות. שילוב דמויות רוקדות או זזות, נציגי מכירות "מחופשים" לדמויות מתנפחות כל אלה יוצרים תחושה של ניידות ודינמיות, ההופכות את מתחם המכירות לאטרקטיבי, למושך, ליוצא דופן.


עמדות מתנפחות - מימד חדש להכנסות התופחות...


המדיום - עיניכם ובמיוחד מי מכם שעשויים להיות לקוחות - הוא אכן המסר. המסר הוא שיווקי. הוא גלוי לעין, הוא בולט, הוא מרשים, הוא משדר פשטות, בהירות, חוזק, יצירתיות, דינמיות. הוא מדבר בשפה ברורה, שווה לכל נפש, ועם זאת פונה לקהל יעד מפולח.
חברה המייצרת עמדות מתנפחות מציעה לכם את העמדות האפקטיביות ביותר להגברת המכירות. אנשי מקצוע מתעדכנים באופן קבוע אחרי המגמות הרווחות בעולם בתחום זה ומטמיעות את החידושים במוצרים שהם מציעים לכם, הצופים והלקוחות.


עמדות מתנפחות שבהם יש צורות שונות בגדלים שונים מהוות אלמנט בולט. אם וכאשר רבים מציגים את מרכולתם בכנס, בתערוכה או בעת הפקת אירועים בטבע חשוב להיבדל ולהתייחד. חשוב להתמתג. העמדות המתנפחות מאפשרות לכם לעשות זאת באמצעים פשוטים ולא יקרים, אשר ניתן להעצים ולמקסם את האפקט השיווקי החזק שנוצר בהן.
העוברים-ושבים לא יוכלו שלא להבחין בעמדה שלכם. באופן טבעי, אינטואיטיבי, הם עשויים להשתהות בעמדה שלכם, כדי לראות ולקרוא מה כתוב ומאויר על הקירות הגליליים, האליפטיים או אלה שהן בצורות אחרות, של העמדה.


קידום מכירות בעזרת עמדות מתנפחות עשוי להיחשב לשיווק אגרסיבי מבחינת ההשפעה והחלחול של מסריו אבל רך ונעים לעין מבחינה חזותית. חשוב לכם ללכוד את תשומת הלב של העוברים ושבים. אם לשאול דימוי מרשת האינטרנט - העמדה המתנפחת היא דף הבית של אתר האינטרנט שלכם. אתם אמורים לגרום לעוברים ושבים (הגולשים, לצורך ההשוואה) להתעכב בעמדה שלכם ולהתעניין במוצר או בשירות שאתם רוצים לקדם את מכירתם. העמדה המתנפחת נותנת להם גם ערך יסוד, גם ערך מוסף וגם חוויית גלישה.