נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מתקני המים האטרקטיביים ביותר

מתקני המים האטרקטיביים ביותר

השילוב של בריכה, מתנפחים, שמש וילדים הוא שילוב מנצח (אלא אם שואלים את ההורים אשר סבלנותם על סף פקיעה...). זה מכבר הפכו המתנפחים לאחת האטרקציות המהוות את חלומם הרטוב של ילדים רבים וגם של חלק מהמבוגרים...
חברה מקצועית מציעה לכם מגוון עשיר וססגוני של מתנפחים איכותיים ובטיחותיים, עשויים משמשונית, המיוצרות ומשווקת בכפוף לאישור מכון התקנים. היא נקייה מרעלים, מחוזקת בתפרים כפולים המונעים פרימה ועמידה בפני משקלים גדולים.


ניתן לשכור מתקנים מתנפחים או, לחלופין, לרכוש אותם לאחר הזמנתם, עם צבעים, לוגואים, גרפיקה ושאר אלמנטים חזותיים המרהיבים את העין. מתקנים למים עשויים להיות מעין גן שעשועים צף, ג'ימבורי על המים. עיניכם הרואות עדות לשפע הדגמים, הצורות והצבעים, המאפשרים שימושים מגוונים ומהנים. עם המתקנים היותר אטרקטיביים ניתן למנות: מגלשות טייפון, מגלשות מים מתנפחות בגבהים שונים, לרבות מגלשה בגובה מטר אחד המיועדת לפעוטות, מגלשת קמיקזה/קצף/דולפין (אם מי מכם מחסירים כבר כאן ועכשיו פעימות לב, צפוי לכם מחסור ניכר כשהילדים ייכנסו למים...), בריכת השתכשכות, סירות פדלים, גשר צף, מתקן מים, טרזן על המים ועוד.


נרטבים ונהנים


הסביבה המימית היא סביבה טבעית, אהובה ומועדפת על ילדים, במיוחד בחודשי הקיץ החמים. אין הפעלה חווייתית ומהנה יותר עליהם מאשר הפעלות במים. מי מכם שראו ילדים חווים שימוש במתנפחים על המים יעידו על כך. מגוון האפשרויות מאפשר זרימה שוטפת של הפעילות, כאשר בכל רגע נתון ניתן לעבור ממתקן למשנהו.
מי מכם שמתכננים לרכוש ערכת מתנפחים מוזמנים ליצור קשר לייעוץ ולתכנון על מנת לאפשר לחברה להעניק פתרון מיטבי ואפקטיבי, מוכוון מטרה. תכנון נכון של המוצר ועיצובו הם מפתחות חשובים למיצוי הפוטנציאל החווייתי (ואולי אף השיווקי) שלו.
ילדים אוהבים אתגרים. מתנפחים במים מאתגרים אותם. הם מאפשרים להם לחוות אותם בסביבה נעימה ומהנה, באווירה של צהלה, עם מוזיקת רקע, בהפנינג רטוב. מתנפחים למים מעניקים מימד נוסף לחוויית הקיץ הבלתי נשכחת. אם אתם מתכננים קייטנה או יום כיף לילדים – אין כמו מתקנים מתנפחים במים למלא שעות אחדות של הנאה.


מתנפחים בכל מקום ובכל זמן


ניתן לשנע את המתנפחים בקלות ולתזמן את שעת הגעתם הרצויה. לא נדרשת לוגיסטיקה מורכבת להצבתם. כבר בדקות הראשונות אתם עשויים להיווכח עד כמה אטרקטיביים הם המתנפחים ועד כמה ער וגובר הוא השימוש בהם ככל שהזמן עובר. החומר החלק והרך מונע כל חיכוך. המוצר האיכותי והבטיחותי אינו חושף את הילדים אף לא לקלה שבסכנות.
הניסיון מוכיח ומלמד, כי היכולת להשתמש ללא קושי במתנפחים והמגוון הרב שלהם המאפשר למספר רב של ילדים ליהנות מהם בו זמנית נותן מענה מיטבי למילוי השעות, שבהן מארגני יום הבילוי והכיף מופקדים על העסקתם ובוודאי גם על שלומם ועל ביטחונם.