נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מתקנים מתנפחים לימי הולדת

מתקנים מתנפחים לימי הולדת

יום הולדת היא הזדמנות טובה ליהנות ממתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים לימי הולדת יכולים להפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. הימים בהם הילדים היו נהנים ממתקנים מתנפחים רק בזמן חופשות הסתיימו, וכיום המתקנים יכולים להגיע עד אליהם. ניצול המתקנים על ידי הילדים מאפשר גם להורים זמן איכות, משום שבמהלך יום ההולדת הילדים מופעלים ומועסקים בצורה אשר מפתחת את הכישורים המוטוריים והחברתיים שלהם. עם זאת, יש לזכור כי רק מתקנים מתנפחים לימי הולדת אשר מיוצרים על ידי חברה מוכרת ומנוסה הם בחירה מתאימה.

חברה אשר מעצבת, מתכננת ומייצרת מתקנים מתנפחים בעצמה יודעת היטב כיצד לשמור על סטנדרטים גבוהים של בטיחות בכל שלב, ואף להבטיח שירות אמין ומקצועי גם באירועי הפעלות לילדים, גם באירוע יומהולדת ובכל אירוע אח שבו תבחרו להשתמש במתקנים מתנפחים.

המתקנים המתנפחים הם רק ההתחלה

חברת מימד נוסף, אשר הוקמה כבר בשנת 1992, מספקת מתקנים מתנפחים לימי הולדת מבלי לוותר על האיכות שלהם. המתקנים של חברת מימד מתאימים לקיום יום הולדת בכל מזג אוויר, וגם לאירועים הנערכים במקומות סגורים. המגוון הגדול של מתקנים מתנפחים מבטיח אטרקציות לילדים בכל הגילאים ואלבום תמונות עשיר בתצלומים של ילדים מקפצים ומצחקקים, והצוות המקצועי אשר עובר התמחות מיוחדת לטיפול בילדים יכול להגשים גם לכם את החלום. בחברת מימד ניתן לבחור בין מתקנים מתנפחים בצורות שונות, כמו פירמידת טיפוס, משחקיית קיפצובה, או מתקנים גם גלגלים, וניתן גם להעדיף מתקנים מעוצבים בסגנון דמויות מוכרות. עבור הילדים מדובר על הרפתקה קסומה לכמה שעות, בעיקר כאשר כל הפעילות נעשית תחת פיקוח ובקרה. מתקני הקפיצה ומתנפחים אחרים המסופקים על ידי חברת מימד עומדים כולם בתנאים בינלאומיים, וניתן גם לשלב בינם לבין בובות ענק, מזרנים להתעמלות ומתנפחי מים. צרו קשר בהקדם עם חברת מימד, ונפחו את האירוע של הילדים שלכם למימדים שהם מעולם לא ראו.