נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

טרנדים חמים של מתקנים מתנפחים להשכרה כיום

טרנדים חמים של מתקנים מתנפחים להשכרה כיום

מי מכם שפקדו כנסים, תערוכות, ירידים או נכחו באירועי ספורט המוניים ודאי נחשפו למתקנים מתנפחים בצורות, בגדלים ובצבעים שונים. לוכדים את העין וממקדים את תשומת הלב, המתקנים המתנפחים הולכים ותופסים מקום לא רק כגימיק שיווקי אלא כחלק בלתי נפרד מפלטפורמות שיווקיות בסיסיות. חברה המתמחה בייצור ובשיווק מתנפחים לאירועים שונים מציעה לכם מגוון עשיר של סוגים לכל מטרה, אירוע ואירוח.


מדובר במוצר פשוט, אשר האפקט הוויזואלי שלו בולט. ההתקנה שלו פשוטה, קלה ומהירה. לא נדרשת לכך שום תשתית. השינוע קל ופשוט אף הוא. בסיום האירוע ניתן להעבירו מבלי להותיר סימן וזכר, קל וחומר שאריות ולכלוכים.
מתנפחים משמשים כאמצעי פרסום, שיווק ויחסי ציבור. ניתן לשכור אותם לתקופת זמן מבוקשת. אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע וייעוץ לצורך מקסוּם האפקט השיווקי העצמתי הגלום במתנפחים.
כאשר אתם שוכרים מתנפחים מחברה המתמחה בייצורם ובשיווקם אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים מוצר המיוצר על פי כל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים. הם עמידים בכל תנאי מזג האוויר.


טרנדים חמים ומלהיבים


מניפת האפשרויות והשימושים במתקנים מתנפחים רבה ומגוונת: מסכי הקרנה גדולים, בובות רוקדות (דנסרים), תפאורה צבעונית לאירועים שונים, קשתות ושערים לאירועי ספורט המוניים כגון מרוצים ומרתונים, גב במה הבנוי מעמודי תאורה מתנפחים וצבעוניים, קונוסים מוארים לאווירה יפה, כדורי פרסום ענקיים (מוצעים גם בצורות שונות ובדגמים של חפצים גדולים שונים כגון טילים...) ועוד.
מתנפחים יוצרים אווירה רכה ונעימה. הם מהווים שטח ולמעשה נפח פרסום גדול, בולט, אפקטיבי. ניתן להדפיס עליהם לוגואים של חברה ואיורים ולשלב כל מסר רלוונטי. מדובר באפיק שיווקי אפקטיבי, דקורטיבי ואטרקטיבי.


השקעה במתנפחים היא השקעה לטווח קצר אשר עשוי להיות לה אפקט מתמשך ומצטבר. הרושם העז שמותיר וטובע מסר שמובע בהם עושה את שלו. הוא מחלחל ונטמע. עצם השימוש במתנפחים מהווה נישה שיווקית מקורית ומעניינת.
באירועים לכל המשפחה ניתן להסתייע גם במתנפחים שכל עיקרם הוא לשעשע את הילדים. יש מתנפחים המהווים כר לקפיצה ולסלטות - במה להשתטות ולבלות בה בעוד המבוגרים עוסקים בדברים הרציניים...


הלב מתרחב ו... מתנפח


מתקנים מתנפחים הם לא רק גימיק שיווקי אלא מכשיר שיווקי אפקטיבי. לבד מחשיבותם כמעצבי תדמית וכמקדמי מכירות יש ערך רגשי להימצאותם במקום האירוע ובזירת ההתרחשות. הם ממקדים את העין ולוכדים את תשומת הלב. לא ניתן להתעלם מנוכחותם, במיוחד כאשר בובות רוקדות נעות ונדות בין האנשים ונוסכות נופך משעשע וחביב, מחממות את האווירה.
על מנת למקסם את התועלת הגלומה במתנפחים ניתן לשלב בין סוגים מסוימים, גם ליצור באמצעותם ציוד לאירועים מכל סוג; במה, גם רקע ותפאורה, גם מסך, גם שער כניסה מהודר והכול על מנת ליצור אווירה ותחושה נעימה לפעילות המתקיימת ברשות הציבור.