נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מתנפחים לאירועים בקיץ

מתנפחים לאירועים בקיץ

הקיץ הגיע ואיתו המתקנים המתנפחים

ישראל בורכה בימים חמים רבים. היתרון של הימים החמימים, הוא שניתן לקיים בהם הרבה מאד אירועים באוויר הפתוח, מבלי לחשוש מגשם או מקור. מה היתרונות של אירועים בחוץ? מעבר לאוויר הנעים, האווירה החופשית והקלילה, והשטח העצום שאפשר להתנייד בו, יש עוד יתרון אחד מרכזי - בשטח פתוח, אתם יכולים להציב גם מתקנים מתנפחים.

מתקנים מתנפחים? האם אלו לא הטרמפולינות הללו שתמיד מוצאים במשחקיות של ילדים? נכון, מתקנים מתנפחים אכן תופסים נפח רחב יחסית בעולם האטרקציות לאירועים עבור ילדים, אבל תתפלאו איך הם יכולים לתרום לאירועים שמתקיימים בקיץ באוויר הפתוח.


אינספור סוגים של מתקנים מתנפחים

ציינו כי מתקנים מתנפחים מוכרים בעיקר מעולם הילדים, ואכן יש מפיקי אירועים רבים שעושים שימוש במתקנים אולו בקיץ במיוחד עבור ילדים. בין אם מדובר באירוע פרטי, או בהפקה לציבור הרחב, אתם יכולים בהחלט לרכוש או לשכור מתקנים מתנפחים מיוחדים, כמו טרמפולינות, פירמידות, מגלשות, מתקני קפיצה ועוד. אין ילד שלא אוהב מתקנים מתנפחים, והם יכולים לתרום הרבה לאירוע שלכם בקיץ.
אולם, לא כל אירוע בקיץ מיועד עבור ילדים. לא חסרים גם אירועים לקהל בוגר יותר, בין אם מדובר על בני נוער או על מבוגרים, שאף הם יכולים ליהנות ממקנים מתנפחים. זה הזמן לחלץ את העצמות שלכם במגרשי סומו מיוחדים, קירות טיפוס שכמותם לא ראיתם, זירות אגרוף, זירות הפלה, תאי כסף, ואפילו טרמפולינות מיוחדות שמיועדות לקהל המבוגר. כל אדם מבוגר אוהב גם פעילויות מהנות ולא שגרתיות, אז למה לא לפנק את הקהל שלכם באירוע במתקנים מתנפחים מיוחדים?


אם אתם רוצים להפיק אירוע שיווקי בקיץ, יש אפילו אפשרות להזמין מתנפחים מיוחדים, שיהיו בעלי אופי מסחרי. מדובר על מתקנים רגילים, שעליהם מודפסים הלוגואים של החברה. כך החברה מעצימה את הפרסום שלה, וזוכה ליותר חשיפה. אז איפה נוכל למצוא כל כך הרבה מתקנים מתנפחים לאירועים בקיץ?


פנו עוד היום למימד נוסף

אם אתם מתכננים אירוע בקיץ, ורוצים מתקנים מתנפחים מיוחדים ואיכותיים, במחירים משתלמים במיוחד - פנו כבר עכשיו לחברת מימד נוסף. לחברה יש ניסיון רב מאד בייצור והפצה של מתקנים מתנפחים לכל הסוגים. המתקנים המתנפחים שלנו מתאימים לקהל רחב מאד, מגיל 4 ועד 60. יש לנו מתנפחים מיוחדים עבור ילדים, עבור נוער ועבור מבוגרים. כמו כן מימד נוסף מייצרת מתנפחים מיוחדים בעלי אופי מסחרי, שיתאימו לאירועים עם אופי שיווקי.
הקיץ הוא ההזדמנות שלכם להפיק אירוע באוויר הפתוח שכולם יזכרו, בזכות המתקנים המתנפחים המיוחדים של מימד נוסף.