נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

האם מתקנים מתנפחים לילדים הם רק למשחק

האם מתקנים מתנפחים לילדים הם רק למשחק

הורים רבים נוטים לחשוב כי מתקנים מתנפחים נועדו למשחק בלבד, ועל כן הם לא תמיד ממהרים לרכוש לילדם משחק חדש זה. מתקן מתנפח נתפס בעיני רבים כמתקן אשר דורש תפעול רב במהלך הימים מה שמונע מהם לרכוש אותו. במאמר זה נפריך כל שמועה או מחשבה שגויה, ונגרום לכם להכיר את המתקנים המתנפחים אשר להם שימושים רבים ומגוונים מעבר למשחק המהנה שהוא קריטריון בלתי מבוטל בבואכם לרכוש מוצר זה.
כל עוד הינכם שוקלים לרכוש את המתנפח אך חוששים שמא הוא ידרוש מכם תחזוקה רבה, אם שמא אתם חוששים כי ההשקעה שלכם במוצר לא תשתלם משום שהילד ישחק בזה פעם פעמיים או שבוע שבועיים ויזנח אותו, המשיכו לקרוא את המאמר והיחשפו לעולם המתנפחים.

מתנפחים לכושר הגופני

מאז נכנסה הטכנולוגיה לחיינו, ילדינו לא ממהרים לעזוב את מסך המחשב או מסך הטלוויזיה ולאט לאט הם הופכים ללא פעילים כלל, פרט להליכה אל בית הספר שיעורי הספורט בו (במידה והם משתתפים) , וחזרה מבית הספר. מתנפחים אשר ממוקמים בביתכם הופכים לאטרקציה מבוקשת ונגישה, כך שהילדים מרימים עצמם ואת עיניהם ממסך הטלוויזיה וניגשים לקפוץ על גבי המתקן.
הקפיצות הן אלו שמפעילות את גופו של הילד ומשפרות את מצב בריאותו של הילד ומאפשרות לו לבצע פעילות גופנית ולתרום להתפתחותו.

מתנפחים להפעלת יום הולדת

המתנפחים יכולים לסייע לכם גם בארגון הפעלות לימי הולדת של ילדיכם. כל שנה בה חוגג אחד הילדים יום הולדת, אתם ההורים עומדים בפני הדילמה, מה נכון לעשות השנה לילד כדי לשמח אותו ולתרום להתפתחותו הנפשית. אם השכלתם להחזיק מתנפחים בביתכם, הרי שבעיה זו כבר לא תציק לכם משום שיום ההולדת יכולה להתבצע בביתכם. ילדים אוהבים מאוד מתנפחים ובטח במידה ואין להם גישה למתנפחים במהלך היום יום. ימי ההולדת עם מתנפחים יכולים להיות מאד מוצלחים ויכולים לבוא בשילוב של עיצוב בלונים, לכל ילד מילדיכם תהיה יום הולדת שחבריהם ידברו עליה בבית הספר שבועות רבים לאחר סיומו המוצלח מה שישאיר חיוך וזיכרון מתוק בקרב ילדיכם.

מתנפחים לעיצוב החדר

החדר של ילדיכם הוא המקום הפרטי שלו בו הוא גדל ומתפתח. ישנה חשיבות נעלה לעיצוב החדר, משום שהעיצוב הוא זה שתורם לתחושת הילד. כל עוד החדר מעוצב בהתאם לרצונות הילד, כך הוא חש יותר נעים בחדרו והוא מבלה בו את זמנו מה שמותיר לו תחושה טובה ולהיפך.
המתנפחים יכולים לעצב את חדרו של הילד ולשוות לו מראה של חדר ילדים מכל הבחינות. המתנפחים יחסכו לכם התלבטויות רבות באשר לעיצוב החדר כמו גם יחסוך לכם הוצאות עבור ריהוט שעתיד למלא את החלל הריק בחדר. יתרון נוסף מעבר לריהוט החדר, הוא העובדה כי המתנפח מצוי בחדרו כך שהמשחק בו יתבצע גם הוא בחדר.