נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מכירת מתקנים מתנפחים

מכירת מתקנים מתנפחים

בשנים האחרונות מכירת מתקנים מתנפחים לאירועים שונים, צוברת תאוצה ולא בכדי.
מתקנים אלו הם כאלו העשויים לרוב מבד או חומר מיוחד אחר אשר יוצרים בתוכם חלל אטום- סגור.
לתוך חלל זה מזרימים אוויר על ידי מפוח חשמלי המיועד למתקנים אלו.
מתקנים מתנפחים מוכרים בתור כאלו המשמשים להפעלת הילדים בפעילויות כיפיות, כמו כן הם עוזרים לילדים לפתח את המוטוריקה שלהם, שיווי המשקל, מעלים את הביטחון העצמי של הילדים וכן עוזרים להפעיל את הילד מההיבט של פעילות גופנית.
אם בתחילת הדרך, קהל היעד העיקרי של מתקנים אלו היה קהל הילדים, בשנים האחרונות גם המגזר העסקי גילה את יתרונותיהם של המתקנים המתנפחים ומשתמש בהם לפעולות של פרסום וקד"מ.

היכן ומתי

אם אתם מעוניינים לדעת היכן תוכלו למקם את המתקנים המתנפחים שלנו ומהי העונה הטובה ביותר לקנות מתקנים אלו ולהשתמש בהם, נוכל לומר לכם כי מתקנים אלו מתאימים לכל עונה וכי ישנם מתקנים רטובים המתאימים לעונת הקיץ החמה (מגלשות ובריכות), וכן מגוון מתקנים יבשים המתאימים לכל שאר העונות.
ניתן למקם מתקנים אלו כמעט בכל מקום, אם מדובר בחצר הגינה הגדולה שלכם, בחוף הים, בפארקים שונים, בלובי של אולמות אירועים, בריכות ועוד.

מכירת מתקנים מתנפחים או השכרתם

ניתן לשכור מתקנים אלו או לרכוש אותם והשיקול צריך להיות בהתאם למטרה שלכם ולתדירות השימוש במתקנים אלו. אם יש לכם ילדים קטנים ואתם מעוניינים במתקנים אלו בחצר הגינה שלכם, אנו ממליצים לרכוש מתקן אחד או שניים אשר ישמש אתכם בצורה קבועה לאורך רוב ימות השנה, אם מדובר בעסק אשר מתכנן להעמיד את המתקנים המתנפחים בשלל מקומות לשם פרסום או מספר פעמים בשנה כחלק מפעילות קבועה, גם כאן מומלץ לבצע רכישה של המתקן ולא השכרתו.
חשוב מאוד להקפיד לפנות אל חברה מקצועית ומומחית בכל הקשור אל ייצור ומכירת מתקנים אלו.
כמו כן, יש לוודא כי הנכם מקבלים אחריות על המוצר ותמיכה בכל הקשור אליו.

מכירת מתקנים- החברה הרצויה

מכירת מתקנים מתנפחים נעשית על ידי מספר חברות בישראל , אך חשוב מאוד לבחור בחברה בעלת ניסיון רב ומוניטין חיובי הידועה בשל מתקניה האיכותיים.
חברת 'מימד נוסף' קיימת כ- 19 שנה ומוגדרת כחברה בינלאומית המייצרת, מעצבת ומתכננת מתקנים מתנפחים בהתאם לכל התקנים. חברתנו מספקת מתקנים אלו למדינות שונות בעולם וכן בישראל.
אנו מבטיחים ללקוחותינו מתקנים העשויים מחומרים איכותיים ביותר שמחזיקים מעמד לטווח ארוך בתנאי מזג אוויר שונים. ניתן לרכוש מתקנים אלו בהתאמה אישית או ממלאי המתקנים הקיימים. כמו כן, נספק לכם אחריות על המוצר לתקופה של שנתיים ימים.