נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מהם הפרמטרים החשובים בעת השכרת מתנפחים לאירוע בטבע?

מהם הפרמטרים החשובים בעת השכרת מתנפחים לאירוע בטבע?

היום נהוג לערוך אירועים בשטח הפתוח. מתכננים חתונה או יום הולדת? הלהיט האחרון בתחום האירועים הוא החוץ. על מנת להוציא את המסיבה החוצה מגבולות הבית, ניתן להוסיף מתנפחים לאירוע על מנת לשמח את הילדים.

מה הם מתקנים מתנפחים?

מדובר בצורת בילוי המאפשרת לילדים לשחק בצורות שונות. המתנפחים עשויים מחומר פלסטי גמיש וצבעוני - מה שהופך את המתנפחים לרכים וקופצניים ההופכים את המשחק לכיפי יותר. כמו כן, אותן תכונות מקטינות את הסיכוי לפגיעת גוף. יחד עם זאת, על מנת להבטיח שהאירוע יהיה מושלם ישנם מספר פרמטרים שיש להביא בחשבון.

עמידות המתקנים להצבה בשטח

לא משנה אם מדובר בחתונה או במסיבת יום הולדת, הפקת אירוע בטבע דורשת לא מעט תכנונים על מנת להבטיח שהאירוע יתקיים ללא תקלות. היום נדמה כי השכרת מתנפחים הפכה לחלק בלתי נפרד מכל אירוע. הפקת אירוע בטבע היא הפכה המחייבת להפגין מקצועיות והניצוח מושלם מצידם של מארגני האירוע. על מנת שהילדים יוכלו ליהנות בצורה מושלמת מהמתקנים, יש לדאוג לנושא של עמידות ולהבטיח כי המתקנים עומדים בכל התקנים הדרושים להפעלתם. במידה והמתקנים עומדים בכל התקנים, הפעלתם בשטח תגרום אושר רב לילדים.

חשיבות בטיחות ילדנו

בטחון זה פרמטר מרכזי שאין לוותר עליו. בעת תכנון אירוע בטבע חשוב מאד לדאוג לנושא הבטיחות. בדיוק כפי שאנו לא היינו משאירים את הגז בבית דלוק בעת היציאה מהבית, כך גם יש לדאוג לבטיחות של האנשים הנמצאים בטבע.
התנאים השונים ומזג האוויר עשויים להיות פרמטרים המונעים מהחוגגים ליהנות כמו שצריך ולכן יש לדאוג לכל האישורים הדרושים הן ממכבי האש והן ממשרד הבריאות על מנת להפיק אירוע בטיחותי.
קבלת האישורים מהגורמים המוסמכים תסיר דאגה מליבכם ותעניק לכם שקט נפשי. הרי באירוע אנו לא ממש מעוניינים שיקרה משהו לאחד האורחים נכון? בדיוק בגלל זה, יש חשיבות רבה לאישורים השונים המגדילים את תחושת הבטחון.


חשיבות מקור אנרגיה

בשונה מאירוע המתקיים באולם בו יש חשמל, באירוע בטבע אין חשמל ולכן יש צורך לדאוג למקור אנרגיה. אחרי הכל זה לא ממש הגיוני שהאורחים שלכם ידברו או יאכלו בחושך נכון? וודאי שלא. כאן נכנס לפעולה גנרטור המהווה מקור ליצור כוח חשמל במקומות בהם אין תשתית חשמל. בעת הפקת אירוע חשוב מאד לבדוק את העוצמה הנחוצה לאספקה של חשמל באירוע, בעיקר אם אנו משכירים מתקנים מתנפחים אשר יש צורך להשאיר אותם מנופחים, וכך להתאים את הגנרטור בהתאם לצרכים של האירוע.
כמו כן, אחד הדברים החשובים ביותר זה לדאוג שלגנרטור יהיה גיבוי במקרה  בו תהיה נפילת מתח, זאת על מנת להמשיך ולהבטיח כי האירוע יתקיים כמתוכנן. אירוע בו אין מקור אנרגיה מקשה על החוגגים לחגוג בצורה הטובה ביותר והם עשויים למצוא את עצמם עסוקים בחיפוש אחר מקור אנרגיה.

באדיבות צלילים השכרת ציוד לאירועים http://www.zlil4u.co.il