נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

מהם אוהלים מתנפחים, ואיך הם יכולים לעזור לנו?

מהם אוהלים מתנפחים, ואיך הם יכולים לעזור לנו?

אוהל מתנפח הוא בעצם מתקן מיוחד מאד, שמתאים בעיקר למי שרוצה מצד אחד להפיק אירוע בחוץ, אבל עדיין שיהיה לו גם חלל סגור. בעצם, מדובר בפתרון נח מאד ומשתלם מאד לסוגים רבים של אירועים - בין אם מדובר על אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, אירועים ציבוריים, או אפילו אירועים שיווקיים. האוהל עצמו בעצם מלא באוויר, ויוצר בתוכו חלל עצום שמתאים לכל מטרה שהיא. אבל האם אכן האוהל יכול לעמוד בכל התנאים הדרושים?


האוהל מתאים את עצמו אליכם

כולנו יודעים שיש כל מיני אולמות שמתאימים בעיקר לאירועים בחודשי החורף. לעומת זאת, יש מרחבים פתוחים, שמתאימים בעיקר לאירועים בחודשי הקיץ. אחד מהיתרונות המרכזיים של אוהלים מתנפחים, הוא שהם באמת מתאימים לכל זמן שבו תרצו לארגן את האירוע. למשל, אם אתם רוצים לארגן אירוע בחורף בשעות הערב - בתוך האוהל אפשר יהיה להתקין אביזרי חימום שונים לשמירה על אקלים נעים באוהל. כמו כן, האוהל יהיה אטום לחלוטין לכניסה של מים, על מנת שכל האורחים שלכם יישארו יבשים.
מנגד, יכול להיות כמובן גם אירוע שתקיימו בשיא הקיץ בשעות הצהריים. אז בתוך האוהל יהיו אביזרי קירור שונים, והאוהל יחסום את קרני השמש. זהו פתרון מעולה לכל ימות השנה. למותר לציין שבתוך האוהל אפשר לשלב כמובן גם פתרונות תאורה שונים, להקים מצגי מולטימדיה ועוד.


למעשה מדובר במבנה רגיל לכל דבר ועניין. הדבר היחיד ששונה פה הוא המחיר, שיהיה משמעותית זול יותר. כמו כן, המבנה עצמו יכול לכלול סביבו אלמנטים שונים של פרסום ושיווק. הדבר נפוץ מאד באירועי קידום מכירות, בהם רוצים שעל האוהל עצמו (שהוא גדול למדי) יתפרסמו סלוגנים שונים, או הלוגו של החברה. מנגד, אם לדוגמא האוהל מוקם לטובת אירוע ספורט מסוים, כמובן שאפשר להקים בתוכו את מתקני הספורט הדרושים, ובחוץ יפורסמו עליו הספונסרים השונים של הקבוצות. מדובר בפתרון המושלם עבור כל אירוע.

מימד נוסף מציגים בפניכם את האוהל המושלם

חברת מימד מושלם, שהוקמה בשנת 1992, שמה לה למטרה לייצר, לשווק ולהתקין אביזרים, מתקנים וכמובן גם אוהלים מתנפחים למטרות שונות. השימוש העיקרי שעושים באוהלים המתנפחים שלנו, הוא לצורך אירועים שונים, ובפרט לאירועי קידום מכירות. האוהלים שלנו ידועים בחדשנות שלהם, ביצירתיות שלהם, במקוריות שלהם, וכמובן גם באיכות שלהם. אנחנו נדע להתאים ולייצר את האוהל המושלם עבור כל אירוע, גם מבחינת התנאים הדרושים באוהל, וגם מבחינת הקונספט הדקורטיבי של האוהל.

אם גם אתם רוצים אוהל מתנפח לאירוע שלכם, צרו קשר כבר היום עם חברת מימד נוסף ותקבלו את המוצר האיכותי ביותר בשוק.