מבנים לאיחסון

מבנים לאיחסון

מבנים מתנפחים לאחסון - הסוף לבלגאן

כל אחד צריך או מעוניין לאחסן פריטים שונים בביתו, בעסק או בחברה. פעמים קיים מצב בו אין מספיק מקום אחסון או לחלופין אין מחסן בבניין או במשרד ועל כן חשוב לדאוג לשטח מיועד לאחסון. מימד נוסף מציעה מבנים מתנפחים לאחסון לקהל היעד העסקי, מוסדי ופרטי. המבנים מותאמים למפעלים, ארגונים, עיריות, מבנים ארעיים, דירות ובתים פרטיים.

 

היתרונות של מתנפחים לאחסון

  • עלויות- העלות של מבנים מתנפחים המיועדים לאחסון אטרקטיבית. מימד נוסף מציעה ללקוחותיה מגוון מבנים מתנפחים לאחסון, כמו למשל אוהלים וקירוי מתנפח המיועד לאחסון בגדלים המתאימים לצרכים של לקוחותיה. מחסנים מתנפחים מתאימים במיוחד למפעלים, הם מהווים פתרון אטרקטיבי וזול יותר בהשוואה להקמת מבנה ייעודי לאיחסון.
  • היתרי בנייה-  לא צריך היתרי בנייה. דבר אשר חוסך בבירוקרטיה מסובכת וזמן המתנה ארוך. בנוסף, אין הוצאות ארנונה על מתנפחים לאחסון.
  • ניידות- נוחות תפעול וניידות מלאה, כך שאפשר למקם כל פעם את המחסן במיקום שונה. שירותי התקנה ופירוק ניתנים להזמנה אצלנו במימד נוסף.
  • התאמה למזג האוויר- המבנים המתנפחים לאחסון מיוצרים מחומר גלם אשר עמיד בפני קרינת ה- UV החזקה של השמש בארץ ועל כן הם עמידים לאורך זמן ואינם מתבלים. במחסנים יש אפשרות לשלב מיזוג אויר, תאורה , דלת וחלונות בהתאם לצרכי המזמין.

 

בחירת מבנים מתנפחים המיועדים לאחסון היא הדרך היעילה, הפשוטה והחסכונית ביותר לאחסון.