נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

כיסוי מתנפח לבריכה

כיסוי מתנפח לבריכה

ההנאה מבריכה הממוקמת בחצר היא דבר מובטח, אך יש גם לקחת בחשבון כי בריכה דורשת טיפול יסודי ומקיף על מנת שתהיה בטיחותית למתרחצים.

בין האביזרים שעליכם לרכוש לבריכה, מצויים כיסויים לבריכה אשר שומרים בעקביות על צלילות המים ומספקים הגנה מפני מצבים של נפילה למי הבריכה.
אנו  במימד נוסף מציעים לכם כיסוי מתנפח לבריכה המיוצר מחומרים חזקים ואיכותיים. הכיסוי שקוף ואין צורך להסיר אותו כל פעם שאתם נכנסים לבריכה. ישנם שני דגמים שונים של כיסוי לבריכות אותם אנו מספקים, האחד הוא כיסוי המכסה שטח בריכה ואילו השני הוא קירוי לבריכה.

יתרונות הכיסוי והקירוי המתנפחים לבריכה

כיסוי מתנפח לבריכה מאפשר לשמור על ניקיון המים, ומונע מעצמים זרים להיכנס אליהם.
אחת הבעיות המציקות בבריכה אשר אינה מקורה או בבריכה ללא כיסוי, הם חרקים ועלים אשר נושרים מהעצים וחודרים אל שטח הבריכה .
יתרון נוסף של כיסוי מתנפח בא לידי ביטוי בשמירה על טמפרטורת המים וכן בכך שהוא מאפשר התאיידות יחסית נמוכה בהשוואה לבריכה ללא כיסוי. כידוע, מים אינם עסק כלכלי זול ולכן ככל שרמת ההתאיידות תהיה נמוכה יותר הרי זה משובח.
קירוי מתנפח שקוף לבריכה 7 על 13 מטר יאפשר לכם להשתמש בבריכה שלכם בכל עונה של השנה ויספק מראה אסתטי של הבריכה שלכם.
בנוסף, לכיסוי המתנפח של מימד נוסף היתרונות הבאים:

  •     חסכון בצריכת כימיקלים
  •     אוטם את הבריכה ומונע מילדים קטנים ליפול לתוכה שלא במתכוון.
  •     תפעול פשוט וידידותי לכל אדם מבוגר.
  •     מותאם לתנאי מזג אוויר משתנים.
  •     שומר על טמפרטורת המים.
  •     בטיחותי


ישנם סוגים שונים של כיסויים שניתן לרכוש לבריכה, כיסוי בריכה חשמלי יוקרתי, כיסוי ברזנט ידני, אך רכישת הכיסוי המתנפח שלנו יבטיח לכם מוצר איכותי של חברה ותיקה ובעלת מוניטין ויאפשר לכם לשמור על איכות המים ובטחון המתרחצים.

באפשרותנו לייצר כיסויים לבריכות בכל הגדלים החל מבריכות ביתיות קטנות, בריכות שחייה גדולות יותר של מלונות ועד לבריכות אולימפיות גדולות. צרו קשר לקבל הצעת מחיר ופרטים.