נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

התועלות הגלומות בשילוב מתקנים מתנפחים באירועים

התועלות הגלומות בשילוב מתקנים מתנפחים באירועים

ילדים ידועים כחובבי בלונים מושבעים. כבר שנים שאנו נוהגים לראות בלונים במסיבות ימי הולדת ואירועים שונים. כל הורה נתקל בבקשה בגמר האירוע - "אני רוצה לקחת את הבלון הביתה”.
כיום, מתקנים מתנפחים, הם ה"אבולוציה של בלונים לאירועים" אם תרצו, כאשר הם הולכים ותופסים חלק גדול יותר ויותר בעולמם של הילדים שיש להם חלק ניכר בהעשרת החווייה שלהם.

מתקנים מתנפחים מגיעים במגוון וריאציות כגון: גדלים וצורות אשר מותאמים לגילאים השונים. מתקנים מתנפחים הם אטרקציות לאירועים מהנות מאד בעיקר עבור הילדים וכן, במקרים מסוימים גם עבור ההורים...

אז מה היתרונות בשילוב מתקנים מתנפחים?

  • פעילות: כל פעולה שתנתק את ילדיכם מהטלוויזיה, הטאבלט או המחשב - הרי זה משובח. לילדים יש כמויות עצומות של אנרגיה שעליהם להוציא, לכן חבל לבזבז את זה על פעילות מנוונת כמו צפייה בטלוויזיה או משחק מחשב. תנו לילדים שלכם להזיז את הגוף כאילו אין מחר - ההנאה מובטחת. בנוסף, כדאי לציין את היתרונות החשובים של פעילות גופנית החשובה להתפתחות ילדיכם, חיזוק שרירי הליבה ואפילו הבטחון העצמי. כמו כן, פעילות גופנית  תורמת לשיפור מצב הרוח - קל וחומר אצל ילדים.
  • חוויה קבוצתית: מתקנים מתנפחים בנויים להכיל בו זמנית מספר ילדים דבר שמאפשר להעצים את החוויה עם החברים לכיתה או לגן של ילדיכם. חשוב לזכור, ילדים נוטים להשתולל לרוב יתר על המידה, לכן חשוב מאד לפקוח עין על מנת לוודא שלא מתרחשות פציעות או חבלות.
  • אטרקציה כיפית לימי הולדת או כל אירוע אחר: האם ידעתם שאתם יכולים להשכיר מתנפחים לימי הולדת בעצמכם, להתקין אצלכם בחצר ולהזמין את בני כיתתם של ילדכם? למעשה, היום זה יותר פשוט מאי פעם. התפעול הוא קל ומהיר (משך הזמן עורך כ-5 דקות), כמובן שבמידת הצורך ניתן להיעזר באיש מקצוע שיסייע לכם.
  • מגוון רחב: מתקנים מתנפחים מגיעים כאמור בשלל צורות וצבעים ואף ניתן למצוא מתנפחים לילדים בגילאים שונים. מומלץ לא "לערבב" ולתת לכל שכבת גיל להנות במתקן ייעודי, שכן ילדים גדולים עשויים לפגוע שלא בכוונה בקטנים מהם (זה נכון גם במקרה ההפוך). בנוסף ישנם מתקנים מתנפחים המתאימים לגיל הרך.

מה עוד כדאי לדעת על מתנפחים?

מתקנים מתנפחים יכולים לפעול כמעט בכל מזג אוויר, אך יש דבר אחד שכדאי לתת עליו את הדעת: בימי החורף כאשר מקיימים אירוע במתחם סגור או מקורה, יש לקחת בחשבון כי השימוש במתנפחים כרוך ברעש רב שנובע מהמפוח, הרעש הזה מורגש יותר ככל שמדובר בחלל סגור, ויכול במקרים מסוימים לשבש את האירוע. על כן, במידת הצורך אנחנו ממליצים לבחור מתקנים שמתאימים יותר לחלל סגור (לרוב יהיו קטנים יותר) על מנת שעוצמת הרעש תהיה פחותה.

בימי הקיץ מומלץ לבחור מתקנים המשלבים בריכות מים, מתקנים צפים עם מגלשות וכדומה.