נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

בובות ענק למכירה

בובות ענק למכירה

בובות ענק יכולות להפוך כל אירוע סטנדרטי לאירוע מעניין וצבעוני שממנו אי אפשר להתעלם.
עסקים רבים מזמינים בובות ענק אשר משמשות אותם למגוון אירועי קד"מ וכפרסום למוצר או שירות של החברה. בנוסף, בובות ענק משמשות גם את המגזר הפרטי אשר מעוניין להפוך מסיבת יום הולדת, בר מצווה וחתונות לאירועים בלתי נשכחים.


חשיבות החברה ממנה תשכרו את הבובה

אם החלטתם כי אתם מעוניינים להפוך את האירוע שלכם לאטרקטיבי במיוחד על ידי שילובן של בובות ענקיות , חשוב מאוד שתשכירו את הבובה מחברה אמינה ובעלת ניסיון.
כיום, קיימת אפשרות לרכוש את הבובה שתשמש אתכם, או לשכור מאותה חברה בובה אשר נמצאת בקטלוג הבובות הקיים. בחירת חברה אשר מציעה בובות ענק למכירה צריכה להיות מוקפדת, שכן חברה אמינה ובעלת ניסיון תדע לספק לכם ייעוץ בדבר הבובה המתאימה לאותו אירוע אותו אתם עורכים וכן החומר ממנה היא עשויה יהיה איכותי ויוכל לשמש אתכם למגוון אירועים לאורך השנים.
חברת מימד הינה חברה אשר מייצרת מגוון בובות ענקיות כבר למעלה מחמש עשרה שנה בהתאמה מלאה לבקשת הלקוח. עד היום החברה שלנו סיפקה בובות אלו לעסקים רבים וכן לאוכלוסיית המגזר הפרטי.
איכות החומרים המשובחת ורמת הגימור המוקפדת הקנו לנו את המוניטין בקרב לקוחותינו.

בנוסף, אנו מספקים ייעוץ והתאמת הבובה לתקציב הלקוח ומטרתו ויוצרים עבור הלקוח שלנו בובה בצבעים אטרקטיביים אשר תמשוך תשומת לב מרבית באותו מקום בו הוא יחליט למקם אותה.
אתם אלו שמחליטים באם אתם מעוניינים בבובה לאירועים עסקיים של החברה, כמו למשל אירועי פרסום, יחסי ציבור, קד"מ, תערוכות, כנסים ואירועים נוספים ואנו נייצר אותה עבורכם.
אם אתם משתייכים למגזר הפרטי, נשמח לשרת גם אתכם. להלן מספר דוגמאות לבובות ענקיות אותם תוכלו לשבץ באירוע שלכם ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח.


מגוון בובות למגוון אירועים

  •     ימי הולדת- אם אתם מעוניינים לשלב בובת ענק ליום ההולדת של בנכם או בתכם, חשוב שתיקחו בחשבון את הגיל שלו וגיל חבריו ותתנו לנו להמליץ לכם על בובת ענק מתוך עולמם העכשווי של הילדים. אם מדובר בגילאי שנתיים עד שבע תוכלו לבחור בבובת ענק מסוג חיפושית, חמור, פנדה, קוף, דינוזאור, זברה ובובות נוספות אותן ניתן לשכור על בסיס יומי או שבועי.
  •     חתונות ובר מצווה- כאן תוכלו לשכור בובות ענק אשר משתייכות לעולמם הפנימי של חתני השמחה.
  •     תוכלו להזמין בובה בצורת לב או בצורת חתן וכלה ולהעמיד אותה באולם או בכניסה לאולם, או להשכיר בובת ענק המשתייכת לעולמם של בני ה- 13. (לעיתים דמויות של גיבורים מסדרות הטלוויזיה).

 

קחו בחשבון כי ישנם מגוון סוגים של בובות ענק (דנסרים ועוד) אשר לכל אחת מהם היתרונות שלה ולכן כדאי לטלפן עכשיו ולהתייעץ איתנו אודות האירוע אותו אתם מתכוונים לערוך והבובה המתאימה לאירוע זה.