נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

בובות ענק לאירוע המושלם

בובות ענק לאירוע המושלם

וודאי גם אתם ראים כל מיני תהלוכות ואירועים מיוחדים, בהם השתתפו בובות ענק. האם פעם חשבתם למה מציבים את בובות הענק הללו באירועים שונים? יש לכך סיבה מצוינת. כמו שהבובה משכה את תשומת הלב שלכם, וזכרתם אותה היטב, וכך גם את האירוע - זה עובד גם עבור אנשים אחרים!
אם אתם מארגנים אירוע מיוחד, לא משנה אם הוא בעל אופי מסחרי, מקצועי או אישי, כדאי לכם בהחלט לשכור או לרכוש בובות ענק מיוחדות, שיוכלו להתאים במיוחד לאירוע שלכם. אבל איך יודעים לבחור את הבובה הנכונה?


סוגים שונים של בובות ענק

יש כמה סוגים מרכזיים של בובות ענק, שעושים בהן שימוש במהלך האירועים השונים. הבובות הפופולאריות ביותר, הן הבובות שנקראות "דנסרים" (מלשון dancer = רקדן). הדנסרים הם הבובות שכולנו מכירים. מדובר על בובות ענקיות, גבוהות במיוחד, ללא תווי פנים, אשר עושות שימוש באפקט הרוח. הרוח גורמת לבנות להיראות כאילו הן נעות בצורה עצמאית, והן ממש רוקדות באקסטזה. דנסרים יכולים להתאים בעיקר לאירועים משמחים במיוחד - הפקות גדולות של אירועים פרטיים, או אירועים ציבוריים שמחים.
יש אפשרות כמובן, גם לדנסרים בסוגים שונים. הדנסר הקלסי הוא בעל דמות של גוף אנושי, אבל היום אפשר למצוא גם דנסרים בצורת תמנונים, פרחים ועוד.
כיום, יש גם בובות ענק המותאמות לאירועים מסחריים יותר. זו יכולה להיות תערוכה או השקה של מוצר חדש. הבובות במקרה זה, הן זהות לחלוטין למוצר של החברה המסחרית, בין אם מדובר על מוצר מתחום המזון, המשקה, התקשורת, מוצרי ילדים וכיו"ב. לא משנה על אילו בובות ענק מדובר, דבר אחד בטוח - הן לוכדות את תשומת הלב של כל המוזמנים, כמו קוסם ששולף שפן מן הכובע ובעזרתן האירוע שלכם לא ישכח. אז איפה אתם יכולים למצוא היום בובות ענק מיוחדות, שמותאמות באופן אישי לאירועים שונים?


מימד נוסף מייצרים עבורכם בובות ענק

ברוכים הבאים לאתר של חברת מימד נוסף. החברה קיימת בשוק כבר כמעט 20 שנה, ומהווה סטנדרט גבוה מאד ביצור והצבה של בובות ענק באירועים שונים. חשוב להבין שהסטנדרטים של מימד נוסף נחשבים גבוהים לא רק בישראל - אלא אף בקנה מידה בינלאומי. המתנפחים שאנחנו מייצרים הם כולם באיכות גבוהה במיוחד, בכדי שיוכלו להחזיק גם באירועים סוערים במיוחד. בובות הענק שלנו מתאימות למגוון רחב מאד של אירועים, ולנו במימד נוסף יש אף פתרונות מיוחדים כגון השכרה של בובות ענק, או רכישה של בובות ענק מיד שנייה במחיר משתלם.
עבור האירוע שכולם יזכרו, צרו קשר כבר עכשיו עם מימד נוסף, ואנחנו נתאים בובות ענק במיוחד לאירוע המיוחד שלכם.