נשמח ליצור איתך קשר
מימד נוסף בפייסבוק

אטרקציות נוספות שאפשר לשלב עם המתנפחים

אטרקציות נוספות שאפשר לשלב עם המתנפחים

מתנפחים היא חוויה מושלמת להעביר את החופש אליו יצאתם, בעיקר אם החופשה מלווה בהגעת הילדים. המתנפחים הם אלו שמאפשרים למבוגרים ליהנות גם הם מהבילוי, ללא קשר לבואם של הילדים. מהרגע בו יוצאים הילדים לקפץ על גבי המתנפחים, יכולים ההורים להתפנות לעיסוקם, בין אם זה ליהנות מהארוחה הטובה שמוגשת במסגרת האירוע, ללגום בנחת מכוס היין ולנהל שיחת חולין עם החברים או הקולגות שנמצאים גם הם באירוע.

המתנפחים יכולים להיות אטרקציה ליום הולדת בפני עצמה, אך הינכם יכולים בהחלט לשלב את המתנפחים עם אטרקציות נוספות אותן אתם עתידים להפיק בין אם באופן פרטי ובין אם זה במסגרת ארגון, פעילות של עירייה, חוויה משרדית ממקום העבודה ועוד.

האטרקציות שיש לשלב עם מתנפחים

ארוחות מפנקות – במסגרת הפעילות אליה אתם יוצאים אשר משלבת ארוחות עסקיות או חברתיות, הינכם יכולים במשטח המקורב לשולחנות הישיבה להציב את המתנפחים וליהנות ממספר אטרקציות במתחם אחד. בעודכם יושבים וסועדים את ארוחת המלכים שמוגשת לכם בקייטרינג, הילדים לא חייבים להפריע ולהפציר כי משעמם להם, אלא הם יכולים לגשת למתנפחים ולקפץ עליהם תוך שהם פורקים אנרגיות ונהנים עם חבריהם. שימו לב כי המתנפחים עומדים בתווי התקן וכי הם בטיחותיים. (על פי רוב בכל מתקן מתנפח יהיה בוגר אחראי השומר על ילדיכם כך שהינכם יכולים להתרווח על הכיסא ולמלא את בטנכם בכל טוב.

פארקי מים – אם החלטתם לסגור פארק מים לשם פעילות מחלקתית או משרדית, הינכם יכולים לשלב בתוך מתחם פארק המים את המתנפחים ולהעניק לילדיכם את הבחירה בין הנאה במגלשות המענגות למתנפחים המופלאים אותם אוהבים הילדים לבין שייט קייאקים וסירות מתנפחות אחרות. שימו לב שאתם כהורים תתלוו עם הילד למתחם אך אין אתם חייבים להיות בצמוד לילד ואתם יכולים להתפנות לעיסוק אותו אתם מעדיפים בין אם זה מנוחה בכיסא הנוח על שפת הבריכה או שכשוך במים הצוננים בבריכה עצמה.

פיקניקים בטבע – אטרקציות שכבשו רבים, הן פיקניק בטבע אליו מגיעים האורחים. בפיקניק על פי רוב ישנם שולחנות וכיסאות אותם מביאים המארגנים ועליהם נחים האורחים ומבלים את היום בחברותה. במהלך היום הינכם יכולים להציב מתנפחים כך שהילדים מוצאים אטרקציה מענגת במהלך היום ממנה הם שואבים אנרגיות וחוזרים הביתה מרוצים ומחויכים. בין קפיצה לקפיצה תבקשו מהם להגיע לאכול אך מעבר לזה הבילוי שלכם ושל ילדיכם יהיה משותף, אך כל אחד מכם יוכל ליהנות מהחוויות האישיות שלו.